O nas

Organizujemy szkolenia dla branży spożywczej.

Jesteśmy rodzinną firmą, która specjalizuje się w szkoleniach dla branży spożywczej.

Codziennie zgłębiamy tajniki przemysłu rolno – spożywczego. Możemy śmiało powiedzieć, że ta wiedza przechodzi u nas z pokolenia na pokolenie.

Wiemy, że produkcja żywności to jedna z najbardziej obwarowanych przepisami działalności. Dlatego, chcemy w prosty sposób przekazać Ci wiedzę niezbędną dla Twojego biznesu.

Zadbajmy razem o najwyższą jakość Twoich produktów.

 

Jak to się zaczęło

Od… naszych klientów! Od niemal 20 lat prowadzimy doradztwo z zakresu przepisów i norm w sektorze spożywczym dla firm, takich jak Twoja. To pozwoliło nam poznać wiele historii i problemów, z którymi zmaga się branża spożywcza.

Zauważyliśmy, że przy tak szybko zmieniającej się sytuacji rynkowej, przedsiębiorcy potrzebują szkoleń, ale jedocześnie nie zawsze mogą zlokalizować obszar, który wymaga rozwoju.

Dodatkowo większość kursów dostępnych na rynku jest zbyt ogólna, więc wdrożenie nowych umiejętności w konkretnej firmie bywa dużym problemem.

Co nas wyróżnia?

Prowadzimy szkolenia najwyższej jakości czego potwierdzeniem są otrzymane przez nas certyfikaty

Postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom przedsiębiorców i stworzyliśmy Partess, czyli miejsce, gdzie:

  • pomożemy Ci wybrać najlepsze dla Twojej firmy szkolenie,
  • dopasujemy jego program do Twojej branży,
  • pokażemy Ci jak zastosować zdobytą wiedzę w praktyce.

Nasze cele

Sprawdź, co zyskasz, wybierając szkolenia z Partess

szkolenie

Indywidualne podejście

W naszych szkoleniach stawiamy na indywidualne podejście. Dobrze wiemy, że każda gałąź rynku żywności jest inna i ma swoje specyficzne potrzeby. Jeżeli nie chcesz, aby szkolenie Twoich pracowników zakończyło się na suchej wykładni przepisów – dobrze trafiłeś. Tu gdzie inni kończą, my dopiero zaczynamy.

żywność

Więcej niż szkolenie

Chcemy maksymalnie ułatwić Ci prowadzenie Twojego biznesu, dlatego dostosowujemy nasze szkolenia do potrzeb konkretnej grupy odbiorców. Zależy nam na tym, aby nasi kursanci nie tylko otrzymali certyfikat, ale też potrafili wykorzystać zdobytą wiedzę w swojej codziennej pracy, czyli… w Twojej firmie.

szkolenia dla branży spożywczej

Praktyka i doświadczenie

Wierzymy w praktykę i doświadczenie, dlatego szczególną wagę przywiązujemy do tego, kto będzie szkolił Ciebie i Twoich pracowników. Wśród naszych trenerów znajdziesz specjalistów z wieloletnim stażem w branży: weterynarzy oraz inżynierów technologii żywności. Zresztą, sprawdź sam:

Zaufali nam

Pracowaliśmy dla wielu uznanych marek z całego kraju.